Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Pause Coffea sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Sokak hayvanları insan bakımı olmadan, serbestçe dolaşan evcil hayvanlardır ve her gün sokakta onlarcasıyla karşılaşıyoruz. Günümüzde sokak hayvanlarının sayıları oldukça yüksek ve her geçen gün kontrolsüz şekilde çoğalmaya devam ediyor. 

Sokaklarda takibi yapılamayan, sağlıksız koşullarda hayatları idame ettiren, aşısız sokak hayvanları hem kendi refahlarını hem de insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Zorlu şartlarda hayat sürdüren sokak hayvanlarının tedavi, rehabilitasyon ve sahiplendirilmeleri devlet, kişi veya sosyal toplum kuruluşları tarafından yapılmaktadır. Bu noktada Pause Coffea olarak üzerimize düşen vazifeleri layığıyla yapmaya önem veriyoruz.

Son yıllarda sosyal mecralarca gündeme taşınan sokak hayvanları hakkında her gün birçok haberle karşılaşıyoruz. Biz Pause ekibi olarak sokak hayvanlarına yaşatılan kötü muamelelere tepki gösteriyor ve kınıyoruz.

Her gün tüm Pause Coffea mağazalarımızda patili dostlarımıza sahip çıkıyor, yaşam ve sağlık koşullarını iyileştirmek için çabalıyoruz. Pause Coffea her zaman sokak dostlarımızın yanında.