Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yasal mevzuata uygun çerezler kullanılır. Pause Coffea sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz.

Cinsiyete dayalı herhangi bir ayrıcalığın olmama durumu. Toplumsal yaşamın bütün alanlarında kadın ve erkek bireylerin eşit olmasıdır. Cinsiyet eşitliği kavramının aktifleşebilmesi için kadın ve erkeğin gündelik yaşamda bu anlayışa uygun davranmasıyla mümkündür.

Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamaya yönelik davranış biçimlerinin değişmesi, yoğun bir emek ve irade gerektirmektedir. Cinsiyet eşitliği toplumsal, eğitim, sağlık, siyasi birçok alanda olması ve korunması gereken bir kavramdır.

Biz Pause ekibi olarak tüm çalışma arkadaşlarımıza eşit şartlar sunup hiçbir ayrışma yaşatmıyoruz. Toplumsal cinsiyet eşitliğini tüm mağazalarımızda uyguluyor; çalışma ortamımızda hiçbir eşitsizlik, adaletsizlik ve ayrımcılığa müsaade etmiyoruz.

İnsanlığın gelişme yönü, ayrımcılıkların ve adaletsizliklerin törpülenmesine ve bunun yerine daha adil, hakkaniyetli ve eşitlikçi bir toplumsal yaşamın kurulmasına doğrudur. Biz Pause ekibi olarak, toplumsal her konuda cinsiyet eşitliğini destekliyor ve bunu savunuyoruz.